05/07/2015I
nstagram – miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jako że interesuje się światem mody i wszystkim, co jest z nim związane, obserwowanie ludzi, którzy czynnie biorą w nim udział sprawia mi przyjemność? Przeglądając ich profile zawsze jestem na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i wiadomościami. Blogerzy, blogerki, projektanci, modelki, dziennikarze modowi i wiele innych osób posiada swoje profile na Instagramie, wrzucając zdjęcie lub film wykonany parę sekund temu mogę niemal czuć się jak bym stał obok.

 Tak więc kogo warto obserwować ? 
Kristina

Bazan
 

21-letnia blogerka modowa i modelka urodzona w Szwajcarii.
Na instagramie obserwuje ją ponad 1.8 mln followersów. Swoją przygodę z blogiem zaczęła, jako nastolatka, który obecnie jest odwiedzany przez miliony obserwatorów miesięcznie. Kristina współpracowała już m.in. z takimi markami jak : Jimmy Choo, Dior, Yves Saint Laurent, Dolce&Gabbana czy Louis Vuitton. Sam do końca nie mogę określić stylu Bazan, lubi nosić dżinsy boyfriendy, ale moża ją również zobaczyć w bardziej kobiecych stylizacjach. Co jest jednak najlepsze? To że potrafi połączyć rzeczy luksusowych marek z tymi ze zwykłych sieciówek, które można znaleźć na całym świecie. Pracując z różnymi markami Kristina była w ponad 15 krajach. Jej blog dzieli się na następujące działy : #KAYTIPS, BEAUTY, FASHION, LIFESTYLE i TRAVELS. Zachęcam równiez do dodania Kristiny na Snapchacie, gdzie czasami mówi po francusku więc nie zawsze wszystko można rozumieć.

Instagram: @kristina_bazan
Snapchat: kristina_bazanChiara
 
Ferragni
 

28-letnia Włoszka, która obecnie mieszka w Los Angeles. Na Instagramie obserwuje ją ponad 4 mln followersów. Jej blog, a raczej marka należy do najchętniej odwiedzanych stron na świecie. Dlaczego marka ? Bo studentka prawa nie tworzy postów sama, pomaga jej w tym 10 osobowa grupa ludzi ( graficy, specjaliści od reklamy, social mediów). Ferragni nie jest tylko blogerką, ale ma również własną linie butów, które robione są ręcznie i wykonane  z prawdziwej skóry.  Chiara fascynacje do fotografii i mody zaczerpnęła od mamy, jako nastolatka dodawała zdjęcia swoich stylizacji. Jako jedyna blogerka modowa pojawiła się na okładce kwietniowego wydania  Vogue'a ESPANA. Pojawiła się również na okładce marie claire, Harper's BAZAAR, In Style czy COSMOPOLITAN. 

Instagram: @chiaraferragni 
Snapchat: chiaraferragni


Maffashion

Julia

Kuczyńska


27-letnia Polka, blogerka modowa, mieszkająca w naszej stolicy - Warszawie.
Na Instagramie śledzi ją ponad 360 tys. followersów. Julia jest na pierwszym miejscu w Polsce, jeżeli chodzi o liczbę osób obserwujących ją Snapchacie. Za dużo chyba nie muszę pisać, bo każdy zna ją bardzo dobrze a jeżeli ktoś o niej nie słyszał niech się wstydzi. We wrześniu blog Maff będzie miał już 5 lat ! Na początku blog był miejscem gdzie dodawała zdjęcia znalezione w internecie i muzykę. Z czasem zaczęła dodawać zdjęcia swoich stylizacji  i od dej pory stopniowo pinie się ku górze. Styl sportowy często łączy z eleganckim. Julia jako jedyna Polka była na 1. miejscu na lookbook.nu. Pojawiła się na okładce KMAG, a niemiecki Vogue wyróżnił jej stylizację i umieścił ją w rubryce STREET FASHION. Jest bardzo aktywna na Snapchacie, o czym może świadczyć ponad 2000 s a czasami więcej. Nieraz bolał mnie palec od trzymania ekranu, ale było warto bo Maff potrafi poprawić humor każdemu, nawet jeżeli jest on najgorszy w twoim życiu. Często również odpowiada na pytania zadane na Instagramie.


Snapchat:maffashion

Jessica
Mercedes


 22-letnia Polka, blogerka modowa, która obecnie mieszka w Warszawie. Na Instagramie śledzi, ją ponad 269 tys followersów. Przygodę z blogiem, zaczęła w 2010 r.
Trudno jest określić jej styl, dlatego że nie skupia się na konkretnym, ale miesza je i wychodzi jej to całkiem nieźle. Współpracowała z m.in.: River Island, H&M.
Jest pierwszą blogerką modową w Polsce, która podobnie jak Chiara Ferragni nie prowadzi tylko bloga, lecz jest to mały portal.
Na stronie jemerced.com znajdziemy nie tylko stylizacje Jessici, ale również artykuły o tym, co modnego jest w danym sezonie, relacje z pokazów mody, informacje o współpracach gwiazd z markami na całym świecie. Jess została doceniona przez amerykańskiego Vogue'a, jej zdjęcie znalazło się w artykule o stylizacjach na Fashion Weeku w Nowym Jorku. A właśnie Nowy Jork to miasto, w którym często bywa. Snapchat też nie jest jej obcy, relacjonuje swój dzień bardzo dokładnie, często robi Q&A i odpowiada na pytania od obserwatorów zadane na Instagramie.Instagram: @jemerced
Snapchat:jessimercedes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz